Informējam, ka seminārs augstākās izglītības institūciju pārstāvjiem Augstākās izglītības padomes īstenotā ESF projekta "Augstākās izglītības studiju programmu izvērtēšana un priekšlikumi kvalitātes paaugstināšanai" ietvaros notiks studiju programmu "Enerģētika, izņemot Siltumenerģētiku un Siltumtehniku; Elektronika un automātika, izņemot Automātiku un datortehniku; Telekomunikācijas"un "Materiālzinātne, Ražošana un Pārstrāde(izņemot Pārtikas higiēnu)"pārstāvjiem.

Semināra datums un laiks: piektdiena, 2011.gada 14.oktobris, pulksten 14.00 (ierašanās no pl.13.40 - kafija un maizītes)
Semināra norises vieta: Latvijas Zinātņu akadēmija, Akadēmijas laukums 1, Rīga (par konkrētu zāli informēsim atsevišķi, uz vietas būs norādes)
Semināra ilgums: apmēram 2 stundas
Semināra darba kārtība: 

  • projekta vadītājas prof.Baibas Rivžas prezentācija par projektu, par tā plānoto norisi, par ziņojuma sagatavošanu;
  • projekta sadarbības partnera - Izglītības kvalitātes valsts dienesta - prezentācija par datu ievadīšanu;
  • atbildes uz jautājumiem.

Lūdzam šo divu studiju programmu pārstāvjus pieteikties dalībai seminārā līdz ceturtdienas, 13.oktobra pl.17.00 (aip@latnet.lv, 67223392 vai 29148844). Gadījumā, ja kāds no šo divu studiju virzienu pārstāvjiem netiek uz semināru 14.oktobrī, būs iespēja apmeklēt nākamos seminārus, kas būs citiem studiju virzieniem. Vairāk par semināru datumiem: skatīties

Gatavojoties semināram, aicinām Jūs iepazīties ar augstākās izglītības studiju programmu novērtēšanas anketu. Anketa atrodama šeit: skatīties

Vairāk informācijas par AIP īstenoto ESF projektu atrodama šeit: skatīties

Ja ir jautājumi, droši zvaniet un / vai rakstiet! Paldies jau iepriekš!

Ar cieņu -
Inese Cipruse
AIP ESF projekts
67223392, 29148844
aip@latnet.lv

 

 

 
www.clarus.lv