2017.gada sākumā Latvijas pārstāvju vizītes laikā Vitebskā, Baltkrievijā, tika panākta vienošanās, ka 2017. gada rudenī Vitebskas augstskolu kolēģi varētu ierasties vizītē Latvijā, lai detalizēti apspriestu augstākās izglītības kvalitātes jautājumus, sadarbības iespējas, savstarpēji gūtu padziļinātu priekšstatu par augstākās izglītības pašreizējo situāciju abās kaimiņvalstīs.

Pateicoties ļoti aktīvajam un produktīvajam Latvijas Konsulāta Vitebskā vadītāja Uģa Skujas veikumam, iesaistoties profesorei Tatjanai Volkovai un REA rektoram Andersam Palzovam, sākotnējās ieceres ieguva Latvijas – Vitebskas apgabala augstskolu konferences aprises. Tā organizēšanu akceptēja arī Augstākās izglītības padome.

Vitebskas apgabala un Latvijas augstskolu konference “Aktualitātes augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanā”, notiks 2017.gada 05.oktobrī 10.00 - 16.00 Rīgas Ekonomikas augstskolā, bet 06.oktobrī ieplānotas Vitebskas augstskolu kolēģu vizītes Latvijas augstākās izglītības institūcijās. Kopumā no Baltkrievijas plāno ierasties 6 universitāšu un akadēmiju rektori, prorektori, studējošo pārstāvji, kopumā 20 līdz 25 personas.

Dalība konferencē ir bezmaksas.

Lūgums reģistrēties dalībai forumā tiešsaistē: http://registration.sseriga.edu/first-latvia-belarus-vitebsk-region-higher-education-quality-forum

Konferences programma

Augstskolām un koledžām būs iespējams klātienē tikties ar Vitebskas augstskolu vadību un studējošo pārstāvjiem. Lūgums informēt AIP par interesi un iespējām uzņem Baltkrievijas kolēģus 06.oktobrī savās institūcijās uz e-pastu aip@latnet.lv

 

 

Konference "Aktualitātes augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanā” tehnisku iemeslu dēļ tiek atcelta. Sīkāka informācija pie AIP sekretāres, 6 7223392.

 
www.clarus.lv